NAŠI ZAČÁTEČNÍCI

 

NAŠI ZAČÁTEČNÍCI

Po sezoně 2018 jsme začali aktivně hledat nové členy týmu. Což se nám snad ve velké míře podařilo. V roce 2019 se k nám přidalo teriéří duo Flíček a Kokoska, australáček (kříženec) Ben a australačka Amy. Všichni trénují, aby nám to mohli v roce 2020 ukázat!


Ahoj,

Jmenuju se Flíček, říkají mi taky Fleku, teriére, bobánku. Narodil jsem se 13.10. 2018 za Ještědem, nestěhoval jsem se moc daleko mojí lidští rodiče si mě vezli do Liberce. Jsem teriér jak má být, nervuju se když není po mém, rád se předvádím jak mooc "umím" poslouchat, protože prostě když řekne panička sedni tak si sednu, ale občas až tehdy, kdy si chci sednout já. Flyball dělám zatím jen chviličku, jsem ještě mlaďoch, ale dost mě to baví, protože běhám za míčkem a za paničkou zpátky a to je bžunda! Snad budu i rychlej, s mojí paničkou trénujeme, jezdíme na kole, běháme ať mám fyzičku! Taky už jsem zkusil agility, tak i tam se mi snad bude dařit. Všichni mě mají rádi, jak taky jinak když jsem tak sladkej! 
V roce 2020 se snad už uvidíme na prvních flyballových závodech!! 


Jmenuju se Amy, narodila jsem se 8. 6. 2018 v Podhradí Staré Plzně, tam jsem trávila své první dva měsíce spolu s maminkou a sourozenci. Pak si mě odvezli mí noví páníčci - dva dospěláci a dvě holčičky do mého nového domova pod Ještědem. Od té doby patřím jim a oni mě.
Protože jsem od malička velká rošťanda, nenechám nikoho chvilku v klidu. Jsem takzvaný pes vítací - což pro ostatní obnáší býti věčně poskákaní, oblízaní a špinaví. Ač se páníčci hodně snaží mě řádně vychovat, abych byla perfektně poslušná fenečka, já jim stále ukazuju, že jsem prostě typická australanda, která má tvrdohlavost v krvi.
Hned po nezbytném očkování se mnou malá panička Týnka začala chodit na poslušnost do psí školy Psola Liberec a také na agility, které mě mooc baví.
Velká panička Máca se rozhodla, že vybije trochu té mé energie na flyballu. Doufá, že nám to půjde - tak jako mě to půjde určitě, ale záleží na ní, jestli mi bude stačit - haha .
Bude se mnou ještě hodně práce mě řádně vychovat, páč puberta ještě neskončila, ale už teď jsem úžasným parťákem na procházky, výlety nebo jen na fotbal na zahradě - ovšem u něj mám velkou spotřebu míčů - nevím, z jakého materiálu je dělají, ale nic nevydrží...Noo takže se uvidí, jak mi to půjde s těmi menšími míčky na boxu - držte mi pěsti a tlapky .